Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 УТО відгукнулося Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
admin
Administrator
Administrator


Сообщения: 77

СообщениеДобавлено: Вт, 12 Июн 2012 21:49 Ответить с цитатойВернуться к началу

из уто писал(а):
Модератор, а почему Вы убрали текст о том, что господа ХХХХХ, ХХХХХХ и т.д. в течении нескольких лет собирали инфо на форуме:
цены, аши доходы, ваши отчеты или цитаты из него ваши мнения и все это объединили в 12 компаниях.
Чем это может обидеть форумчан?

 !  admin:

Правила читаете Форума?
Цитата:
2.5 безосновательная и бездоказательная (без указания фактов или источников информации), а так же анонимная (без указания своего истинного Имени и Фамилии) критика конкретных оценочных компаний и оценщиков;

Представьтесь и еще лучше приведите доказательства и Ваш пост будет иметь законное место на Форуме. Ждем 2-3 часа и опять удаляем/редактируем Ваш пост.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
admin
Administrator
Administrator


Сообщения: 77

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 00:54 Ответить с цитатойВернуться к началу

 !  admin:
Ну что же, собственно как и всегда, когда доходит дело до конкретики: ФИО, доказательства и прочее, то их почему-то нет. Сообщения в соответствии с правилами (а не прихотью модераторов) Форума были отредактированы.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Барин



Сообщения: 13
Откуда: Kyiv
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 10:41 Ответить с цитатойВернуться к началу

Доброго дня шановні.
З учорашнього дня розмірковував над тим, чи є сенс писати відповідь на повідомлення "из уто". По-перше, мене образило ставлення до мене адміністрації, яка, посилаючись на правила, відкоригувала моє повідомлення, де я вказував на організаторів цієї "схеми" та закликав боротися саме з ними. На сьогодні увесь форум рясніє повідомленнями із такими закликами, що мій текст на їх фоні – взірець лояльності. Та це ладно, проковтну, тим більш, що я саме цього і добивався. По-друге, я розумію, що моя відповідь скоріш за все замуляється у цій навалі повідомлень. Але, вирішив все ж написати.

Перше, якщо Ви, "из уто", не розумієте чому Ваше повідомлення про "попец" рядових членів є образливим, то це проблема Ваша, та Вашого вихователя.

Друге. Коли Ви говорите про участь у цьому неподобстві інших СРО та наголошуєте про відсторонення від цього УТО, то Ви лукавите, бо усі на цьому форумі пам’ятають не лише тих, хто приймав іспити, але й тих, хто проводив навчання (пошукайте по сайту, Ви знайдете їх фамілії та те, до якого СРО вони належать). І якщо перші хоча б мали силу духу про це сказати, то другі мовчать, як риби, а їх соратники як можливо гучніше волають "Держи вора!". Я розумію і тих, і інших. Враховуючи фамілії організаторів "схеми", можливо і у тих, і у інших вибір був не великий, але дехто вирішив і це становище використати з користю для себе. Якось бридко від цього, чубарилися б собі у іншому місці, а не на цьому сайті, наганяючи собі рейтинг.

Третє. Це ж яке збочене мислення потрібно мати, щоб звинуватити людей, що спілкуються на сайті, у потуранні розробленню цієї "схеми"! Я здавна на сайті, і хоча не писав, але перечитував постійно. Дуже багато було тут порад, які допомогли, як мені, так і моїм працівниками. А що до цитат та думок у звітах дванадцятки, то, по-перше, права пані zanoza, коли каже про те, що їх ще ніхто не бачив, а, по-друге, люди, що спілкуються на цьому сайті, мали хоробрість надати свої звіти до обговорення, та відшукали час для відповідей на запитання, а що зробили, наприклад, Ви? Все, що Ви зробили, так це знову образили людей, виставивши їх недолугими простаками, яких начебто хтось використав, лише задля того, щоб забруднити цей сайт, на якому Вам надали можливість вільно спілкуватися.

Четверте. Я хочу подякувати усім працівникам цього сайту за можливість спілкування та можливість консолідувати зусилля у боротьбі із "схемою".
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Sova



Сообщения: 1782
Откуда: г.Донецк
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 11:26 Ответить с цитатойВернуться к началу

Барин писал(а):

По-перше, мене образило ставлення до мене адміністрації, яка, посилаючись на правила, відкоригувала моє повідомлення, де я вказував на організаторів цієї "схеми" та закликав боротися саме з ними. На сьогодні увесь форум рясніє повідомленнями із такими закликами, що мій текст на їх фоні – взірець лояльності.

Не ображайтесь, будь-ласка. Є правила форуму, які ми останнім часом порушуєм. Я теж отримувала "по-голові" від адміністрації не раз. Хоч і намагалась бути толерантною. Smile Я їх не звинувачую і не ображаюсь, бо, знов таки ж , є правила Smile


Барин писал(а):
Четверте. Я хочу подякувати усім працівникам цього сайту за можливість спілкування та можливість консолідувати зусилля у боротьбі із "схемою".
А до цього - приєднуюсь.

_________________
Я проголосую за кандидата в президенты Украины, который в своей программе гарантирует люстрацию в судебной системе, правоохранительных органах и органах прокуратуры.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
savit



Сообщения: 532

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 16:16 Ответить с цитатойВернуться к началу

http://uto.com.ua/?cid=%20483

_________________
все мы умные когда говорим, а вот когда делаем...
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Akdam



Возраст: 48
Сообщения: 668
Откуда: Побережье
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 16:35 Ответить с цитатойВернуться к началу

Барин писал(а):
Це ж яке збочене мислення потрібно мати, щоб звинуватити людей, що спілкуються на сайті, у потуранні розробленню цієї "схеми"!
А что, разве таких нет и мы их не знаем?!

_________________
Витя!-ЧАО!!!!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Ichtion



Возраст: 62
Сообщения: 410

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 18:20 Ответить с цитатойВернуться к началу

savit
Цитата:
http://uto.com.ua/?cid=%20483

И вот УТО и не думает требовать отмены податковой оценки-
Цитата:
Рада УТО звертається до членів УТО та усіх оцінювачів з проханням виважено та відповідально висловлювати свою власні думки в засобах масової інформації, а не бути «розмінною монетою» у політичних інтригах.

а только просит не лезть никуда. И оставить единичные оценки тем избранным, что на них и так сидели. А происходящее, не захват профессии, а политические интриги.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 19:18 Ответить с цитатойВернуться к началу

Цитата:
Рішення Ради УТО
13.06.2012 м.Київ


УТО завжди стояло на принципах виконання законів в Україні, з державницьких позицій і з розумінням відноситься до завдань поповнення дохідної частини Державного бюджету України. Усі наші пропозиції були спрямовані саме на це. Ми впевнені, що тільки чітко виконуючі закони можна сприяти розвитку національної економіки.
Водночас ми спостерігаємо загрозливу ситуацію, коли професія оцінювача в Україні може бути втягнута у політичні інтриги, які йдуть на шкоду справі. У зв’язку з цим хочемо висловити нашу чітку позицію.
Рада УТО занепокоєна ситуацією, яка склалась на ринку оцінки та підтримує звернення оцінювачів України щодо цієї ситуації.
Як професійна організація УТО звертає увагу про недопущення змішування поняття оцінки для цілей оподаткування, яка за суттю є масовою, з індивідуальною оцінкою для укладання угод купівлі/продажу.
Рада УТО вважає неприпустимим розповсюдження оцінки для оподаткування доходів фізичних осіб на оцінку для здійснення всіх угод купівлі/продажу. Випадки застосування оцінки для цілей оподаткування визначені у статтях 172 та 173 Податкового кодексу України щодо нерухомого майна і рухомого майна. У цих статтях визначено коло фізичних осіб (платників податку), на яких поширюється ця норма. Визначення оціночної вартості нерухомого майна та рухомого майна іншими актами законодавства України, не передбачене. Зокрема, Декретом Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 «Про державне мито» встановлені правила визначення розміру державного мита при здійсненні цивільно-правових угод, спадкуванні тощо від звичайної (ринкової) ціни майна або ціни договору.
Вважаємо неприпустимим практику прийняття норм законодавства, що стосуються професійної діяльності без громадського обговорення та шляхом внесення цих норм до непрофільних законів. У зв’язку з чим, необхідно ініціювати вилучення норм статей, що стосуються оцінки для цілей оподаткування із Законів України «Про Фонд державного майна України», з віднесенням цих питань до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність» та скасування п.4 Прикінцевих положень «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012 – 2014 роки».
Водночас звертаємо увагу на те, що ФДМУ створив неконкурентні умови в галузі підготовки оцінювачів за напрямом 3.
Враховуючи це, вважаємо за необхідне:
Запропонувати Фонду державного майна України терміново вжити заходів щодо перегляду змісту наказів ФДМУ, які стосуються оцінки для цілей оподаткування.
Підтримати зусилля інших громадських організацій щодо заходів, спрямованих на захист інфраструктури ринку та налагодження ефективної системи оподаткування.
Оприлюднити на сайті УТО рішення Ради УТО.

Рада УТО звертається до членів УТО та усіх оцінювачів з проханням виважено та відповідально висловлювати свою власні думки в засобах масової інформації, а не бути «розмінною монетою» у політичних інтригах.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Reff



Сообщения: 318
Откуда: небольшой городишко
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 20:56 Ответить с цитатойВернуться к началу

Ichtion писал(а):

И вот УТО и не думает требовать отмены податковой оценки-
а только просит не лезть никуда. И оставить единичные оценки тем избранным, что на них и так сидели. А происходящее, не захват профессии, а политические интриги.


Ну тут уже было сравнение с ГКЧП... как у Янаева руки тряслись, помните??
Вот в таком же положение и УТО (вернее руководство).
Вроде бы и нужно "пересмотреть Наказы ФДМУ", и в тоже время не лезть в прессу со своими комментами...
Хотят создать "хорошую мину при плохой игре"..
Ведь ситуация может повернуться и "так и сяк".. Нужно нос по ветру держать...

_________________
Закон один для всех, только исключения у всех разные!.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Сергей_К



Возраст: 54
Сообщения: 2543
Откуда: Недалеко от Киева
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 21:23 Ответить с цитатойВернуться к началу

Відповідь ФДМУ на запит УТО від 01.03.2012 щодо оцінки майна для цілей оподаткування
http://uto.com.ua/up_file/vid%20SPFU%2006062012%20na%20010320121.pdf
http://uto.com.ua/up_file/vid%20SPFU%2006062012%20na%20010320122.pdf

_________________
Знания - столь драгоценная вещь, что его не зазорно добывать из любого источника.
Путь, усыпанный цветами, никогда не приводит к славе.
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
Yaroslaf



Сообщения: 115
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Июн 2012 21:57 Ответить с цитатойВернуться к началу

Кто ж из "высокого" руководства УТО будет выступать, если на каждого из них чемодан компромата Cool
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
SHE
Настоящая Блондинка


Возраст: 46
Сообщения: 4667
Откуда: Одесса
СообщениеДобавлено: Чт, 14 Июн 2012 08:33 Ответить с цитатойВернуться к началу

долго они ответ ваяли.

_________________
а знаешь, всё ещё будет!
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеICQ Number
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Пн, 18 Июн 2012 14:01 Ответить с цитатойВернуться к началу

Размещаю по просьбе представителей УТО:
Цитата:
В пятницу проходило совещание (Туровская, Иванова, Амфитеатров, Аджиев, Симонова, Лебедь, Пузенко, Коваль). Сформирован план действий, по результатам УТО подготовило два обращения на Рябченко. Обращения выложены на сайт УТО. С уважением, Амфитеатров Алексей


Українське товариство оцінювачів звернулось до Фонду державного майна України
http://uto.com.ua/up_file/vid%20UTO%20SPFU%2018062012.pdf
http://uto.com.ua/up_file/Tab.doc
Звернення Українського товариства оцінювачів ДО ФДМУ
http://uto.com.ua/up_file/vid%20UTO%20SPFU%20publ%2018062012.pdf


Последний раз редактировалось: zanoza (Пн, 18 Июн 2012 15:29), всего редактировалось 2 раз(а)
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Shabbat



Сообщения: 108

СообщениеДобавлено: Пн, 18 Июн 2012 14:03 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza писал(а):
Звернення Українського товариства оцінювачів ДО ФДМУ
http://uto.com.ua/up_file/Zapit%20publ%2018062012.doc


Цитата:
Голові Фонду
державного майна України

Рябченку О.В.


Щодо надання
публічної інформації



Шановний Олександре Володимировичу!

Українське товариство оцінювачів на виконання ст. 4 Закону України "Про доступ до публічної інформації", звертається до Вас, щодо надання переліку оцінювачів по кожній саморегулівній організації оцінювачів, які зареєстровані ФДМУ 15.05.2012 р. та 24.05.2012р., а саме:, «Союзу оцінювачів України», «Асоціації спеціалістів банківської оцінки України», «Асоціації оцінювачів України».




З повагою,

Голова Ради УТО ________________ Амфітеатров О.Д.


А чего про остальные СРО не спросили? Я бы почитал!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Ellenka



Сообщения: 237

СообщениеДобавлено: Пн, 18 Июн 2012 14:04 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza писал(а):
Українське товариство оцінювачів звернулось до Фонду державного майна України
http://uto.com.ua/up_file/vid%20UTO%20SPFU_18062012_.doc

Звернення Українського товариства оцінювачів ДО ФДМУ
http://uto.com.ua/up_file/Zapit%20publ%2018062012.doc


Хорошо. Посмотрим, что ответят.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме